summaryrefslogtreecommitdiff
path: root/packages/asterisk/asterisk-1.2.18
AgeCommit message (Expand)AuthorFiles
2007-04-29packages/asterisk/asterisk_1.2.18.bb: Enable speex support for asteriskStelios Koroneos1
2007-04-28packages/asterisk/asterisk_1.2.18.bb : Add asterisk 1.2.18 which has some sec...Stelios Koroneos4